Načítání

Zadejte hledaný text

Obývací pokoj

Jak barevně sladit obývací pokoj?

Malba a dekorace obývací stěny je jedním z nejdůležitějších prvků, které určují pohodlí a styl vašeho obývacího pokoje. Pokud tedy hledáte nové řešení, jak ozdobit vašeho obývací pokoje, čtěte dále. Při správně nastaveném designu pokoje si vytvoříte doma atmosféru tepla a pospolitosti. 

Jakou barvu použít na stěny

Důležité je si hlavně určit, zda chcete, aby byla dominantou stěna, nábytek, krb, nebo podlaha. Ostré barvy na stěně stáhnou veškerou pozornost na sebe. Proto pro běžný obývák doporučujeme spíše jemné tóny teplých barev, které opticky zvětší místnost a prosvětlí ji. 

Zkombinujte barvy v pokoji s barevnými skly ve skříňkách

Obývací pokoj je působivý. Skvěle vypadá s vestavěnými LED světly s nespočtem barev. Místnost vytváří příjemnou atmosféru a oslňuje návštěvníky. Skříňky z barevného porcelánu vypadají prostě úžasně. Udělejte obývací pokoj ještě krásnějším umístěním pokojových rostlin kolem něj.

Je také důležité zvážit barvu obývací stěny při jejím návrhu. Tmavší barvy přibližují stěnu, proto bychom je neměli používat v malých místnostech. Velké obývací pokoje se lépe doplňují světlejšími a jasnějšími odstíny. Instalovaný efekt by měl být harmonický a dekorativní: žádný komponent by neměl dominovat ostatním.

Variabilní a moderní nábytek udělá váš pokoj vzdušný a lehký

Obývací pokoj je často místem, kde přijímáme hosty a trávíme čas odpočinkem a sledováním televize. Také zde trávíme hodně času, protože je to první věc, kterou návštěvníci vidí při vstupu do bytu. Tato místnost musí být pohodlná, ale zároveň atraktivní. Snažte se uspořádat nábytek tak, aby působil dojmem lehkosti a vzdušnosti. Obývací pokoj by měl být především útulný a přívětivý.

Zanechat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *